Straipsniai / Video

Laba diena, aš esu Darius Vyžintas, šios elektroninės parduotuvės atstovas. Kartais aš Jus pakalbinsiu, kartais pasidalinsiu  savo patirtimi, ar atsakysiu į rūpimus klausimus . Jeigu reikės, padėsiu išsirinkti Jums rūpimą produktą ar jų rinkinį.

Būkite gražūs, sveiki ir  laimingi!

TIANDE VIBRO MASAŽUOKLIS AKIMS - PAGALBA JŪSŲ AKIMS IR SVEIKATAI! 1 VNT 0
Puikus regėjimas yra pati vertingiausia gamtos dovana. Šiuolaikiniame pasaulyje yra pernelyg daug veiksnių, galinčių neigiamai paveikti akių sveikatą: televizorius, kompiuteris, nuolatinis stre..
''Daktaras Taiga'' produktų serija nuo TianDe 0
‘‘Dr. Taiga''- nauja ekologiškų produktų linija, sukurta iš augalų, natūraliai augančių laukiniuose Altajaus krašto regionuose. Ką Jūs žinote apie Taigą?.....
KOLAGENAS – TAVO GROŽIUI IR JAUNYSTEI 0
KOLAGENAS – TAVO GROŽIUI IR JAUNYSTEI Moterys nuolat ieško priemonių grožiui ir jaunystei išlaikyti. Ir turbūt dauguma jau žino, kad organizmui reikia hialurono rūgšties,..
KORDICEPSAS IR ŠALAVIJAS - MOTERS GROŽIUI 0
Ar žinojote, kad stebuklingasis kordicepsas nuostabiai puoselėja veido odą? Šalavijas yra tikras moters draugas, o UVB ir UVA – didžiausi grožio priešai. Todėl veido kremas PHYT..
POILSIAUTOJAMS IR DIDMIESČIŲ GYVENTOJAMS 0
Mielos vaikystės strazdanėlės....bet jos visai nedžiugina moterų, kurioms per trisdešimt. Juo labiau, kad bėgant metams atsiranda ir pigmentinių dėmių, kurios, pašvietus saulei, sparčiai..
TURMALINAI 0
  Jau  esame labai daug girdėję apie daromą brangių akmenų poveikį ir įtaką žmogui ,tačiau  vis dar dažnai savęs klausiame, “o kaip yra iš tikrųjų?“  I&sca..
Rašyk
Skambink