Apie tianDe

Kas yra  TianDe ?...

     TianDe yra tarptautinė grožio ir sveikatos korporacija , įkurta 2006m.Barnaule, tolimajame Altajuje, Rusijoje. Šiandien jos atstovybės yra užregistruotos net  32 šalyse. Jau pats kompanijos pavadinimas, kinų kalba verčiamas kaip  „dangiškas tobulumas“, stipriausiai atspindi šios organizacijos veiksmus ir  siekius. Nuolat palaikyti sveikatą, saugoti vidinę harmoniją, subtiliai ugdyti grožį ir jį puoselėti, tai patys charakteringiausi šios kompanijos veiklos krypties bruožai. Pagrindinį dėmesį jos vadovai skiria ekologiškų produktų gamybai, populiarizuoja aplinkos apsaugos ir gyventojų ekologinę kultūrą, nuolat vykdo miškų atsodinimo projektą planetoje.

Šios kompanijos išskirtinumai :

    Unikalūs produktai 

Šie produktai yra paruošti pagal unikalias, senovines rytų medicinos paslaptis ir receptūras. Kas yra susipažinęs plačiau arba bent  kažką yra girdėjęs apie rytų medicinos šakų, tokių kaip kinų, indų ar Tibeto receptų ypatumus, gali pastebėti daug panašumų. Pirmiausiai pastebimas žinių gylis, siekiantis  net 5000 metų senumą, bylojantis apie nepavaldumą laikui, toliau labai platus praktinis pritaikymas ir  išskirtinis veiksmingumas. Visuose šių rytų medicinos mokymuose nuolat buvo naudojami savo sudėtimi panašūs vaistiniai komponentai: metalai ( ir jų pelenai), mineralai ( pusbrangiai ir brangūs akmenys ), įvairūs augalai,( jų ištraukos, vynai, tepalai, baziniai, eteriniai aliejai )  ir maišyti  gyvūniniai ( pieno produktai, kaip lydytas sviestas „ghi“) bei negyvūniniai komponentai ( pvz. medus, mumijas..), vitaminai, įvairūs  mikro ir makro elementai. Šiuo laikmečiu  kai ypatingai išaugo žalingi ir mus visus įtakojantys  streso, profesionalaus krūvio ir ekologijos faktoriai, kartu  labai stipriai išaugo ir sveikatos bei grožio išsaugojimo poreikiai.

Ekologiški ir natūralūs produktai

   Ekologiškos produkcijos gamybai  ingredientai  yra gaunami iš švariausių Kinijos ir Tibeto vietų, o kai kurie ir iš  švariausios planetos vietos -  Altajaus. Augalai renkami natūraliose savo augimvietėse, tinkamiausiu laiku, atsižvelgiant į mėnulio bei pačių augalų subrendimo fazes ir laiku  pristatomi  produktų gamybai. Tokiu būdu jie išsaugo savyje didžiausias naudingas ir gydomąsias savybes, padarančias jas ypatingai veiksmingais. Savo produktų gamyboje kompanija nevartoja fosfatų ir sintetinių komponentų, pakeisdama juos augalinėmis žaliavomis. Kosmetikos gamyboje yra sumaniai panaudojamos kosmetologijos ir farmacinės žinios, naudojami TIK natūralūs komponentai, tokius kaip  šilko proteinas, ženšenis, linčži, imbieras, lotosas, perlai, silicis, kolagenas, brangūs metalai. Visus kosmetinius produktus galima lyginti su papildais, kadangi jie panašiai valo bei maitina, taip atjaunindami  odą. Daugybė produktų yra elitinės kokybės, tačiau savo kaina prieinami visiems. Suprantama, jog produktų kokybę patvirtina aukščiausi tarptautiniai, tokie ISO 9001-2008 (International Standart Organization ) ir GMP sertifikatai. 2017m. šiai tarptautinei  korporacijai buvo įteikti  “ šimtaprocentis ekologinės kokybės “ ir  “tarptautinės ekologijos“ sertifikatai. Galime pažymėti, jog nuo 2013m. ji pradėjo skirti lėšų  planetos apželdinimo projektui ir dabar jos partnerių  pastangomis  pasodinta apie 2 MILIJONAI spygliuočių sodinukų!

Sistemingas ir kompleksinis produkcijos parinkimas

Sistemingas viso organizmo sveikatinimas ir atjauninimas yra dar vienas privalumas, kurį panaudoja TianDe  gaminių kūrėjai. Kadangi senovės kinų medicina, stipria sveikata įvardija organizmo gebėjimą palaikyti  energetinę pusiausvyrą, šiam tikslui pasiekti yra panaudojamos įvairios jos metodikos. Šie produktai pagaminti pagal senovinius receptus, panaudojant aukščiausius technologinius pasiekimus, ekologiškas žaliavas ir TIK natūralius komponentus, bei vadovaujantis mokymu apie penkis nuolatinius gamtos pokyčius, vadinamus U-sin. Ši sena mokymo sistema savyje apjungia žinias apie pagrindinius žmogaus organus, jų energetinius kanalus-meridianus, jų taškus, paros bei metų laikų (sezonų) ryšį su organų aktyvumo ir poilsio ciklais. Taikant šią metodiką, įvairūs produktai yra pagaminti atsižvelgiant į organizmo aktyvumo sezonus ir net valandas, kas dar labiau padidina ir taip  didelį jų efektyvumą. Todėl nenuostabu, jog tarp kosmetikos gausos yra įvairių gaminių skirtų skirtingai odai, pritaikytų įvairiems  sezonams ir apimančių daug etapų turintį kompleksinį organizmo jauninimo procesą. Čia galite rasti ir kompleksines odos atstatymo programas, skirtas kiekvienam odos tipui ir skirtingam amžiui, specialiai tam parengtas profesionalių gydytojų-kosmetologų ir rytų medicinos fitoterapeutų : giluminį ir kasdieninį odos valymą, tonizavimą, drėkinimo, apsaugos, maitinimo  ir greitos pagalbos priemones.    Šiandien  kompanija gamina virš 700 įvairių rūšių produktų. Čia ir dekoratyvinė kosmetika ir veido, plaukų kūno  priežiūros priemonės, maisto papildai, parfumerija, profilaktinės tradicinės rytų medicinos priemonės, moteriškos ir vyriškos intymios higienos priemonės, ekologiški produktai namams...  todėl dėl labai plataus produktų pasirinkimo kiekviena  moteris tikrai suras sau idealiai tinkančią  priemonę, ir net  pagal amžių ir poveikį jai tinkančių produktų liniją..!

Rašyk
Skambink